Fryzjer

Fryzjer damski

keune-galNasi fryzjerzy - styliści nadadzą Twoim włosom wymarzoną formę współgrającą z kształtem twarzy , charakterem i trybem życia jaki prowadzisz.. Zadbamy o to by była wykonana perfekcyjnie i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykonujemy oryginalne fryzury, które podczas codziennego układania włosów, pozwolą Ci szybko i za każdym razem uzyskać fantastyczny efekt. To nie wszystko. Wiemy, że specjalne okazje wymagają specjalnej oprawy Twojej urody, dlatego nasze stylistki specjalizują się także we fryzurach ślubnych lub fryzurach awangardowych, dzięki którym będziesz wyglądała olśniewająco.
Aby zapewnić Ci 100% satysfakcję i nadać Twoim włosom głęboki, intensywny kolor stosujemy profesjonalne farby najwyższej klasy, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się wymarzonym odcieniem przez długi czas.
Piękna fryzura to nie wszystko. Zachwycający efekt zależy przede wszystkim od zdrowia i naturalnego blasku Twoich włosów. W Centrum Urody Glamea proponujemy Ci kompleksową pielęgnację włosów dedykowaną indywidualnym potrzebom.
Nasze specjalistki dokonają diagnozy stanu zdrowia Twoich włosów oraz wykonają zabiegi kompleksowej regeneracji.
Gwarantujemy, że efekt przekroczy Twoje oczekiwania.
mapa

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00
sobota 9:00-15:00
Wrocław, ul. Grabiszyńska 66a
tel. 71 341 10 43,  531 196 373
e-mail: salon@glamea.pl
mapka dojazdu

Dołącz do nas
  • Facebook
  • Twitter