Nowości i promocje

ColorpHlex™ - ochrona włosów podczas farbowania i rozjaśniania

phlex

ColorpHlex™ to innowacyjny sposób ochrony włosów podczas farbowania i rozjaśniania. Idealnie sprawdza się również jako samodzielny zabieg regeneracji nadając włosom zdrowy wygląd, odżywienie i blask. Jest to rozwiązanie oparte na opatentowanej molekule ColorStrong Complex™ pozyskanej z naturalnego białka ziemniaczanego. W składzie colorpHlex™ nie znajdują się parabeny, siarczany, sole, formaldehydy, triclosan, ani inne szkodliwe substancje. colorpHlex™ oparty jest na dobrze Ci znanych naturalnych składnikach, to dlatego jest tak bezpieczny a zarazem skuteczny. Wybierając produkt z jawnym składem masz pewność, co dobrego dajesz swoim włosom.

Callux - system profesjonalnej pielęgnacji stóp

callux3Nowości na rynku kosmetycznym musiały zawitać do świata stóp. O tym jakie zalety mają kwasy w pielęgnacji nie trzeba nikogo przekonywać.

Innowacyjny zabieg kwasami Callux Peel ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia pięt, a szorstka i mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku.

 

 

 

  

KEUNE Color Man

colorman

Color man to produkty fryzjerskie przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, dzięki którym znika naturalna siwizna w zaledwie 5 minut. Łagodna formuła na bazie oleju kokosowego działa szybko i sprawia, że siwizna znika w naturalny sposób.

• długotrwały efekt
• naturalny wygląd
• tak łatwa do użycia jak szampon

ZALETY
Z farbą Color Man odzyskujesz swój naturalny kolor włosów w zaledwie 5 minut. Color Man jest dostępna w 6 podstawowych kolorach.

Koktajle do mezoterapii CytoCare® 502/516/532

revitacarePoszerzyliśmy naszą ofertę o dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry, ekskluzywne koktajle do mezoterapii igłowej francuskiego Laboratorium RevitaCare® gama CytoCare 502/016/532.
Wyjątkowa skuteczność tych produktów tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład Cytocare wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy.
Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.
Główny skład CytoCare jest identyczny, jednak logiczne i niezbędne było dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry.

Konkurs na Facebooku

https://www.facebook.com/Glamea

Zapraszamy na naszego Facebooka.

Przygotowaliśmy Świąteczne atrakcje specjalnie dla Was:

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Strona 1 z 8

mapa

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00
sobota 9:00-15:00
Wrocław, ul. Grabiszyńska 66a
tel. 71 341 10 43,  531 196 373
e-mail: salon@glamea.pl
mapka dojazdu

Dołącz do nas
  • Facebook
  • Twitter