Szkolenia

Szkolenia i kursy kosmetyczne w Centrum Urody Glamea to profesjonalne warsztaty praktycznych umiejętności dedykowane kosmetologom, kosmetyczkom i właścicielom salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej.

Proponujemy profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz wykonywania specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych i terapeutycznych.

Jeśli masz urządzenie kosmetyczne, którego obsługa jest dla Ciebie problemem, zapraszamy do nas. Jesteśmy w stanie przekazać Ci wiedzę z zakresu obsługi różnego rodzaju urządzeń kosmetycznych, niezależnie od ich miejsca zakupu.

Oferujemy zajęcia dla profesjonalistów oraz dla osób rozpoczynających dopiero pracę w zawodzie. Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz grupowo, tworzymy również indywidualne programy szkoleń w zależności od potrzeby klienta.

Naszą przewagą nad innymi ośrodkami szkoleniowymi jest to, że naszą kadrę stanowią kosmetolodzy, którzy oprócz rozległej wiedzy teoretycznej posiadają praktyczne umiejętności, nabyte podczas pracy w gabinecie kosmetycznym. Dużą wagę podczas szkoleń przywiązujemy więc do praktycznego aspektu wykonywanych zabiegów, tak aby wiedzę zdobytą u nas w trakcie kursu mogli Państwo z łatwością wykorzystać w pracy gabinetowej.

mapa

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00
sobota 9:00-15:00
Wrocław, ul. Grabiszyńska 66a
tel. 71 341 10 43,  531 196 373
e-mail: salon@glamea.pl
mapka dojazdu

Dołącz do nas
  • Facebook
  • Twitter