Nasza oferta

Zabiegi laseroterapii urządzeniem SHR

Innowacyjny system SHR już w Glamea !

W naszym gabinecie pojawiło się nowe, zaawansowane technologicznie urządzenie do fotoodmładzania i fotoepilacji: Erose BSYB2 SHR. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosowe usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włosa. Jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe. Urządzeniem można również wykonać zabiegi fotoodmładzania.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia SHR są o wiele bardziej przyjemne niż przy użyciu urządzeń typu IPL: dzięki zastosowanej technologi "In Motion" energia jest przekazywana przez tkanki wiele razy, w ciągłym ruchu, przy niskim zużyciu energii, ale z dużą częstotliwością, zamiast tradycyjnego, jednego wysokoenergetycznego impulsu.

Zabiegi są o wiele bardziej komfortowe dla Klienta, a co najważniejsze skuteczne !

ZABIEGI WYKONYWANE PRZY POMOCY URZĄDZENIA SHR

Fotoepilacja – usuwanie zbędnego owłosienia

łydki - 99 zł

uda - 99 zł

bikini - 99 zł

bikini głębokie - PROMOCJA w lipcu 2015 !!! - 99 zł

pośladki - 99 zł

pośladki + bikini PROMOCJA w lipcu 2015 !!! - 179 zł

pachy - 99 zł

pachy + bikini PROMOCJA !!! w lipcu 2015 - 189 zł

twarz - 99 zł

plecy - 99 zł

 pozostałe ceny - do uzgodnienia telefonicznie, w razie pytań proszę dzwonić: 71 3411043


Fotoodmładzanie / 99 zł za każdą partię ciała

Fotoodmładzanie to zabieg pozwalający na odmłodzenie skóry przy pomocy intensywnego światła. Używane do tego celu silne światło o odpowiedniej długości fali przenika przez skórę i pobudza komórki skóry właściwej do rozpoczęcia naturalnego procesu regeneracji i leczenia oraz produkcji kolagenu. Dzięki zabiegowi dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Skóra staje się jędrniejsza , bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Fotoodmładzanie nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również leczy ją. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmian pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne starcze.

mapa

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-20:00
sobota 9:00-15:00
Wrocław, ul. Grabiszyńska 66a
tel. 71 341 10 43,  531 196 373
e-mail: salon@glamea.pl
mapka dojazdu

Dołącz do nas
  • Facebook
  • Twitter